Hotel Třebíč Solaster
Hotel Solaster ubytování Třebíč Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 

Hotel Solaster / Třebíč

Hotel Solaster v Třebíči leží na Jižní Moravě, západním směrem od Brna. Město se rozkládá ve východní části Českomoravské vrchoviny a u západního okraje přírodního parku Třebíčsko. V hotelu Solaster dostanete pouze profesionální servis a příjemné ubytování na úrovni.

Hotel Solaster v Třebíči ubytování
V třebíčském hotelu Solaster na Vás čeká třináct dvoulůžkových pokojů a dva luxusní apartmány. Pokoje jsou příjemně řešeny a nachází se v nich samostatná koupelna, WC, telefon, připojení WiFi. Dlouho se nerozmýšlejte s pobytem a přijedte nasát jedinečnou atmosféru.

Hotel Solaster ubytování v Třebíči služby
Restaurace hotelu Solaster v Třebíči nabízí příjemné prostředí s dispozicí čtyřiceti míst k sezení a odděleným barem. Restaurace je vhodná pro posezení se známýmí či přáteli nebo k obchodní schůzce. Restaurace dále disponuje odděleným salónkem a nekuřáckým salónkem. Ve dvoře hotelu pak najdete velkou zahrádku. Hostům a návštěvníkům jsou nabízena teplá jídla po celý den, v týdnu je pro návštěvníky připravené polední menu. Čeká zde na Vás příjemná obsluha, teplá jídla po celý den, denní menu a mnoho dalšího.

Ubytování v Třebíči hotel Solaster okolí
Třebíč a její okolí mohou nabídnout skutečně mimořádný počet nejrůznějších turistických pozoruhodností. Počínaje památkami UNESCA - židovskou čtvrtí a bazilikou sv. Prokopa, přes Městskou věž při kostele sv.Martina, Malovaný dům na Karlově náměstí - renesanční perlu města z konce 16.st. Třebíč okouzlí každého návštěvníka a nemusí být historik.
Hotel Třebíč Solaster - Služba na recepci je 24 hodinHotel Třebíč Solaster -  je k dispozici připojení na internetHotel Třebíč Solaster - K hotelu přísluší parkovištěHotel Třebíč Solaster - disponuje restauracíHotel Třebíč Solaster - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Třebíč Solaster - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Třebíč Solaster - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Třebíč Solaster - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Třebíč

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com